Zobacz realne efekty naszych podopiecznych! Przeczytaj ich historie, a i Ty uwierzysz, że zmiany dokonać może każdy.

Wyniki Naszych podopiecznych

Kamila, lat 31

Kamila zgłosiła się do nas po urodzeniu dziecka. Nie mogła poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami, które zostały jej po ciąży i nadmiernym apetytem. Nim nawiązaliśmy współpracę, Kamila próbowała schudnąć na własną rękę stosując „diety gwiazd”, kupując reklamowane w sieci suplementy, a także gotowe ćwiczenia z pomocą darmowych filmików lub aplikacji. Dopiero bezpośrednia współpraca z trenerem personalnym i spersonalizowana dieta oraz suplementacja pozwoliła na osiągnięcie zakładanych wyników. Kamila dziś może się pochwalić dużo lepszą figurą, niż kiedykolwiek przed ciążą.

„Dzięki wam, po ciąży mam o wiele lepszą figurę i samopoczucie, niż kiedykolwiek wcześniej!”.
Kamila
Mama 3 letniej Zuzi

Mario, lat 34

Mario zgłosił się do nas, ponieważ nie był zadowolony ze swojego wyglądu oraz samopoczucia. Zmiana w wyglądzie Mario, to efekt naszej rocznej współpracy. Ustaliliśmy spersonalizowaną dietę, która wraz z regularnymi treningami, pozwoliła na zbudowanie o wiele atrakcyjniejszej sylwetki i poprawić komfort życia Mario.

„Wyglądałem jak starszy, brzuchaty pan, a chciałem poznać kobietę i nadal cieszyć się życiem. Podczas współpracy z Szymonem i Gosią mój wygląd, pewność siebie i samopoczucie zmieniło się bardzo na plus”.
Mario
Włoch zakochany w Polsce

Zofia, lat 42

Pani Zofia jest osobą, która utraciła wiarę w siebie po ciężkim okresie w życiu osobistym. Za namową terapeuty nawiązała współpracę właśnie z nami. Pani Zofia potrzebowała bodźców wzmagających produkcję hormonów szczęścia oraz potrzebę, by poczuć się znów atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Brak jej było jednak samodyscypliny i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty, lecz nasze wsparcie pomogły jej uzyskać postawione cele w odpowiednim czasie. Dobrze skomponowana dieta, suplementacja oraz trening, pozwoliły Pani Zofii zobaczyć, jak się zmienia jej ciało z tygodnia na tydzień co również było częścią ogólnej terapii – być tu i teraz, cieszyć się małymi wielkimi krokami. Dziś, po roku współpracy z nami, Pani Zofia jest o kochającą siebie, atrakcyjną i świadomą kobietą.

„Za namową terapeuty nawiązałam współpracę z Państwem Abram. To był jeden z najważniejszych i najbardziej potrzebnych kroków w moim życiu. Polecam wszystkim!”.
Zofia
Kobieta narodzona na nowo