Bądź Fit

Treningi Perosnalne

Z nami zwiększasz swoje możliwości o 100%!

Personalne treningi.com

Nasza oferta

Przez blisko dwadzieścia lat trenowania i rozmów z naszymi podopiecznymi, udało nam się stworzyć w pełni kompleksową ofertę treningów personalnych oraz dietetyki. Oferta ta, jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. Korzystając z naszej pomocy, możesz ćwiczyć gdzie chcesz i kiedy chcesz, bez dodatkowych kosztów, czyli karnetu na siłownię. 

Odchudzanie

Personalne treningi.com

TrenerPersonlany
Zobacz dlaczego go potrzebujesz

01

Bezpieczeństwo

Zacznij od podstaw

Trener wie jak

Źle wykonywane ćwiczenia, to gwarancja zakończenia treningu kontuzją. Trener personalny wie i uczy, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, by przynosiły spodziewane efekty i były bezpieczne.  Aby tak było, współpracę zaczynamy od przeprowadzenia wywiadu z podopiecznym i na jego podstawie przygotujemy plan treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości fizycznych.

O wiele przyjemniej jest pokonywać swoje słabości z kimś, kto Ciebie dopinguje. Tym kimś na pewno jest trener personalny. Trener personalny, to nie tylko motywator do działania. Trener personalny to również osoba, dzięki której Twój trening będzie bardziej efektywny, a wyznaczony cel osiągniesz wiele szybciej."

02

profesjonalizm

Personalne

realne cele

Każdy trenuje z jakiegoś powodu. Jedni, by zgubić zbędne kilogramy, inni aby utrzymać świetną formę lub uzyskać wymarzoną sylwetkę. Taki cel warto wybrać wspólnie z trenerem personalnym. Trener poprowadzi Ciebie, krok po kroku, do upragnionego celu. A jeżeli zajdzie taka potrzeba, skoryguje go na bardziej realny.

03

Razem Raźniej

jesteśmy dla ciebie

Twój cel to, także nasz cel

Trener personalny to drogowskaz i gwarancja osiągnięcia celów, jaki stawia przed sobą każdy podopieczny. Dlatego poprowadzimy Cię do wspólnego celu, jakim jest Twój sukces.

04

Elastyczność

Kontrola wyników

Reagujemy na bieżąco

Nasi podopieczni maja najczęściej cele długoterminowe. Aby je osiągnąć, trener personalny sprawdza okresowo wyniki i ocenia je fachowym okiem. Bierze przy tym pod uwagę dziesiątki czynników. Jeżeli efekty odbiegają od założonych, wprowadza zmiany w Twoim treningu, aby przybliżyć Cię do wymarzonego celu.

05

MENTORING

Doradzimy i pomożemy

Jesteś kimś więcej niż klientem

Dla nas nie jesteś po prostu klientem. Dla nas, i dla każdego profesjonalnego trenera personalnego, jesteś kimś więcej, jesteś naszym podopiecznym. Czujemy się odpowiedzialni za każdego, kto pragnie zmienić swoje życie na nowe. Dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Jeżeli pragniesz zmiany w swoim życiu, czerp motywację oraz naśladuj nawyki osób, które już osiągnęły Twój wymarzony cel. Jeśli Twoim pragnieniem jest zdrowy tryb życia, motywacja do dbania o siebie oraz zadowolenie ze swojego odbicia w lustrze, to trafiłeś  na odpowiednie osoby!

Częste Pytania

Zasady współpracy

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie. Koszt treningu to jedyny koszt jaki ponosisz.

Treningi odbywają się w studio treningowym (pokoje 1 na 1 z trenerem), w domu podopiecznego lub on-line.

Opieka dietetyczna jest w liczona w cenę treningów od 5 sesji treningowych w górę. Jest to podyktowane tym, że w ciągu jednego, czy dwóch spotkań ciężko jest dobrać zalecenia dietetyczne do konkretnej osoby.

Tak, prowadzimy osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. 

Nie przewidujemy zwrotu pieniędzy, za niewykorzystane trening. W przypadku zmiany miejsca zamieszkania, ciąży z zaświadczeniem od lekarza o niemożliwości kontynuowania ćwiczeń, lub z powodu choroby treningi można oddać innej osobie, kontynuować on-line, lub zamrozić.

Za treningi personalne możesz zapłacić przelewem lub gotówką. Istnieje rówież możliwość otrzymania faktury.

Tak, przewidujemy rabaty dla osób wykupujących większą ilość treningów personalnych i opłacających je z góry. Koszt pakietów treningowych podajemy w zakładce CENNIK.

Trening personalny może zostać przełożony, jeżeli otrzymamy taką informację najpóźniej na 24 godziny przed planowanym treningiem. W innym wypadku trening zostanie uznany za odbyty.

Trening zostanie policzony tak samo, jakby były na nim dwie osoby.

Możesz zamrozić pakiet treningów. Poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej. Dodatkowo istnieje możliwość oddania niewykorzystanych sesji innej osobie.

Trening personalny trwa 50 minut. Jeżeli będzie taka potrzeba, możemy zalecić dodatkowe treningi cardio, które są wykonywane według naszych wskazówek, lecz samodzielnie.

Strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę oraz woda. Resztą zajmiemy się my.

Pakiety treningowe są  dobierane w zależności od intensywności sesji treningowych odbywanych w tygodniu.  Przykładowo trenując 3 -4 razy w tygodniu, najbardziej opłacalnym pakietem będzie wykupienie 30 lub 50 sesji. Natomiast trenując 2 razy w tygodniu, proponujemy zakupić pakiet 10 spotkań. Pakiet 5 treningów personalnych przeznaczoy jest dla osób chcących odbywać sesje treningowe 1 w tygodniu.