Witam. Nazywam się Szymon Abram

 

Już od dziś mogę być Twoim trenerem personalnym. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym. Pomagam także w dojściu do pełni zdrowia, po różnego rodzaju kontuzjach i urazach. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów sprawnościowych, do służb mundurowych. Na moją pomoc mogą liczyć także osoby, które pragną zgubić zbędne kilogramy lub zwiększyć swoją sprawność fizyczną.

Do podopiecznych podchodzę przede wszystkim ze zdrowym rozsądkiem i wyrozumiałością. Poprzez wspólne znalezienie przyczyn niezadowolenia ze swojego ciała łatwiej znaleźć trwałe rozwiązania. Zapraszam każdego, kto pragnie zmienić swoje życie na lepsze.

Zobacz więcej

trening personalny warszawa

Trening Funkcjonalny - bądź zawsze w dobrej formie i nastroju

 

Trening funkcjonalny to zajęcia dla każdego, kto pragnie wzmocnić swoje ciało i polepszyć zwiększyć swoją formę fizyczną. Regularny trening funkcjonalny to maksymalne ograniczenie ryzyka wystąpień kontuzji czy urazów powstałych w trakcie codziennych czynności. Ile razy schyliłeś się i zabolało cię w krzyżu. Dzięki treningowi funkcjonalnemu możesz o tym zapomnieć. 

 

Umów się na trening

przygotowanie sprawnościowe, trening personlany

Kontuzja to nie koniec świata

 

Kontuzje się zdarzają. Leczenie samego urazu to dopiero połowa sukcesu. Najtrudniej jest przywrócić ciału jego dawną sprawność. W tej materii możesz liczyć na moją pomoc. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem jak szybko i skutecznie przywrócić Twojemu ciału dawną sprawność. Pomogłem już wielu osobom. Pomogę i Tobie. 

trener personalny warszawa

Przygotowanie sprawnościowe do służb mundurowych 

 

Marzysz o pracy w służbach mundurowych? To na pewno wiesz, że zdany wymagający egzamin sprawnościowy to podstawa. Mało kto jest w stanie samodzielnie się do niego przygotować. W tej kwestii mogę pochwalić się 100% skutecznością. Dziś pomagam zdać egzamin sprawnościowy, zarówno kandydatom jak i funkcjonariuszom w służbie czynnej. 

Umów się na Trening

Umów się na Trening

© 2019 Wykonanie i pozycjonowanie Agencja Interaktywna SUPERSEM.PL