dietetyk warszawa, dieta, odchudzanie

Witam. Nazywam się Małgorzata Abram 

 

Już od dziś mogę być Twoją trenerką personalną. Od ponad dwudziestu lat specjalizuję się w modelingu ciała. Swoim podopiecznym oferuję także fachowe doradztwo dietetyczne oparte na kilkunastoletnim doświadczeniu z dziedziny psychodietetyki. Wesprę Cię w momentach kryzysu. Pomogę wstać gdy upadniesz, i będę podtrzymywać aż do momentu, w którym osiągniemy wyznaczony przez Ciebie cel. Z mojej pomocy korzystają wszystkie osoby, które źle się czują w swoim ciele, mają problemy z własną akceptacją lub borykające się z nadwagą jak również chorobliwą otyłością. Zapraszam każdego, kto pragnie poprawić swój komfort życia.

Zobacz więcej

odchudanie, terenr siłownia, trener personalny

Odchudzanie - pozbądź się zbędnych kilogramów

 

Nadwaga i otyłość to największa epidemia naszych czasów. Pomagam takim osobom w odzyskaniu smukłej sylwetki w powrocie do zdrowia. Współpracując ze mną, otrzymasz kompleksową pomoc. Dowiesz się jak schudnąć bezpiecznie, zdrowo, skutecznie i trwale. 

Trener personalny, odchudzanie, siłownia warszawa,

Modeling ciała - wymarzona figura na wyciągnięcie ręki

 

Kto nie marzy o idealnej sylwetce. Jeżeli chcesz ją osiągnąć i utrzymać to pomoc trenera personalnego jest niezbędna. Nauczę Cię jak ćwiczyć i jeść by zadbać o Twoje nowe piękne i zdrowe ciało. 

terner warszawa, terenrka warszawa, trening personlany

Dietetyk - "Bo nie po to żyjesz by jeść, lecz po to jesz by żyć"

 

Te słowa są ważne. Czasami ciało nie działa prawidłowo, bo jest źle odżywiane. Korzystając z mojej pomocy, jako dietetyka, otrzymasz profesjonalne doradztwo na temat tego, co, jak i kiedy jeść, by czuć się lepiej. Jeżeli będziesz się źle odżywiał, żaden trening nie przyniesie skutku.

odchudzanie warszawa, trening personlany, odchudzanie

Psychodietetyk - Bo wszystko zaczyna się w głowię

 

Aby osiągać zamierzone cele treningowe, trzeba zacząć od zmiany nawyków. To oznacza pracę nad Twoim sposobem myślenia, co przełoży się na sposób żywienia i efekty. Jako doświadczony psychodietetyk pomogłam już wielu osobom. Pomogę także Tobie. Wspólnie wypracujemy nowe, zdrowe nawyki żywieniowe oraz prozdrowotne. Gwarantuję, Twoje życie zmieni się  diametralnie na plus.

© 2019 Wykonanie i pozycjonowanie Agencja Interaktywna SUPERSEM.PL