dietetyk warszawa, dieta, odchudzanie

Witam. Nazywam się Małgorzata Abram 

 

Już od dziś mogę być Twoją trenerką personalną. Specjalizuję się w modelingu ciała. Swoim podopiecznym oferuję także fachowe doradztwo dietetyczne. Jestem także psychologiem, wesprę Cię w momentach kryzysu. Pomogę wstać gdy upadniesz, i będę podtrzymywać aż do momentu, w którym osiągniemy wyznaczony przez Ciebie cel. Z mojej pomocy korzystają osoby walczące z otyłością i każdy kto pragnie poprawić swój komfort życia. 

Zobacz więcej

odchudanie, terenr siłownia, trener personalny

Odchudzanie - pozbądź się zbędnych kilogramów

 

Nadwaga i otyłość to największa epidemia naszych czasów. Pomagam takim osobom w odzyskaniu smukłej sylwetki w powrocie do zdrowia. Współpracując ze mną otrzymasz kompleksową pomoc. Dowiesz się jak schudnąć bezpiecznie, zdrowo, skutecznie i trwale. 

Trener personalny, odchudzanie, siłownia warszawa,

Modeling ciała - wymarzona figura na wyciągnięcie ręki

 

Kto nie marzy o idealnej sylwetce. Jeżeli chcesz ją osiągnąć i utrzymać to pomoc trenera personalnego jest niezbędna. Nauczę Cię jak ćwiczyć i jeść by zadbać o Twoje nowe piękne i zdrowe ciało. 

terner warszawa, terenrka warszawa, trening personlany

Dietetyk - "Bo nie po to żyjesz by jeść, lecz po to jesz by żyć"

 

Te słowa są ważne. Czasami ciało nie działa prawidłowo, bo jest źle odżywiane. Korzystając z mojej pomocy jako dietetyka otrzymasz profesjonalne doradztwo na temat tego, co, jak i kiedy jeść by czuć się lepiej. Jeżeli będziesz się źle odżywiał, żaden trening nie przyniesie skutku.

odchudzanie warszawa, trening personlany, odchudzanie

Psychodietetyk - Bo wszystko zaczyna się w głowię

 

Aby osiągać zamierzone cele treningowe, trzeba zacząć od zmiany nawyków. To oznacza pracę nad Twoim sposobem myślenia, co przełoży się na sposób żywienia i efekty. Jako doświadczony psychodietetyk pomogłam już wielu osobom. Pomogę także Tobie. Wspólnie wypracujemy nowe, zdrowe nawyki żywieniowe oraz prozdrowotne. Gwarantuję, Twoje zmieni zmieni się na diametralnie na plus.

Umów się na trening

Umów się na trening

Umów się na konsultację i trening

Umów się na konsultację i trening

© 2019 Proudly created with SUPERSEM.PL