Efekty naszych podopiecznych

Pan Kacper zgłosił się do nas, ponieważ nie był zadowolony ze swojego wyglądu. Jak sam mówił o sobie: "Wyglądam jak starszy, brzuchaty pan, a chciałbym poznać jeszcze kobietę i pocieszyć się życiem." Zmiana w wyglądzie Pana Kacpra, to efekt naszej rocznej współpracy. Ustaliliśmy Panu spersonalizowaną dietę, która wraz z  regularnymi treningami, pozwoliła na zbudowanie o wiele atrakcyjniejszej sylwetki i poprawić komfort życia Pana Kacpra.

Pan Kacper - 38 lat

Kamila zgłosiła się do nas po urodzeniu dziecka. Nie mogła poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami, które zostały po ciąży. Pani Kamila, nim się zgłosiła do nas, próbowała schudnąć na własną rękę stosując "diety gwiazd", reklamowanych suplementów. Samodzielnie rozpisywała sobie także ćwiczenia z pomocą darmowych filmików z treningami. Dopiero bezpośrednia z trenerem personalnym pozwoliła na osiągnięcie celu. Było to możliwe dzięki odpowiednio dopasowanej diecie i odpowiednim ćwiczeniom, prawidłowo wykonywanym pod okiem trenera personalnego. Pani Kamila dziś może się pochwalić dużo lepszą figurą, niż kiedykolwiek  przed ciążą.

Pani Kamila - lat 27

Pan Piotr ćwiczył przez długie miesiące sam, niestety nie udało mu się osiągnąć wymarzonych efektów, jakimi były płaski brzuch i poprawa sylwetki na bardziej wysportowaną. Gdy się do nas zgłosił, zaczęliśmy od zmiany diety i ustalenia odpowiedniej suplementacji. Kolejnym krokiem było rozpisanie spersonalizowanego treningu i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń pod okiem trenera personalnego. 

Pan Piotr - lat 25

Pani Zofia jest osobą, która utraciła wiarę w siebie po ciężkim okresie w życiu osobistym. Czuła jednak potrzebę, by poczuć się znów atrakcyjną, brak jej było jednak samodyscypliny i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty. Pomogliśmy Pani Zofii uwierzyć w siebie. Odpowiednio skomponowana dieta oraz trening, pozwoliły jej zobaczyć, jak się zmienia jej ciało z tygodnia na tydzień. Dziś, po roku współpracy z nami, Pani Zofia jest atrakcyjną, zadbaną i świadomą kobietą. 

Pani Zofia - lat 45

© 2019 Wykonanie i pozycjonowanie Agencja Interaktywna SUPERSEM.PL