Naturalna Suplementacja

Alfa Active

Zapoznaj się z innowacyjnym połączeniem siły natury i inteligencji ludzkiego umysłu

Dlaczego korzystam z suplementacji Alfa Active?

Wiadomo, o cudownym działaniu suplementu każdy może napisać wielkie by sprzedać produkt…

Ja wypróbowałam Alfę z ciekawości, dowiadując się o niej przez pocztę pantoflową, ponieważ uprawiam sporty, w których Alfa jest pomocna w regeneracji tj. trening funkcjonalny, bieganie czy boks ( więcej informacji w linku poniżej).

Na własnej skórze przekonałam się o działaniu tej malej buteleczki jeżeli chodzi o podniesienie efektów w treningach wydolnościowych oraz doświadczyłam niesamowitej regeneracji po treningu

Alfa Active naprawdę eliminuje do 90% zakwasów! „ Alfa Active to pierwszy na świecie ujemnie zjonizowany suplement, który dzięki nanobiotechnologii, maksymalizuje regenerację i dotlenianie na poziomie komórkowym”

Tlen i woda to życie! To nasze ciało! Dlatego używam Alfy również np. przed yogą Astanga Yoga czy Bikram Yoga ponieważ jej działanie wpływa na potęgowanie efektów dotlenienia poprzez naukę oddychania podczas yogi. Więc w ten sposób bardziej zatrzymuję młodość, jeszcze bardziej opóźniając efekty starzenia.

W największym stopniu korzystam z tej suplementacji opierając się na jej pomocy w efektywności sortowej i regeneracyjnej, ale nie odmawiam sobie by korzystać z Alfy Active również dla urody w dni bez treningu czy zajęć yogi.

Tu znajdziesz więcej informacji.


Suplementy firmy Forever

Większość chorób zewnętrznych jest objawem upośledzenia pracy narządów wewnętrznych.

Z firmą Forever zapoznałam się w momencie poszukiwań pomocy wśród osób, które uleczają roślinami.

Okazało się, że producent suplementów z tej firmy posiada najwyższej jakości aloes, który jest uznawany za królową wśród uzdrawiających roślin. Dzięki pomocy suplementacji firmy Forever szybciej wyszłam z choroby oczu, a moi podopieczni pozbyli się problemów tj. egzema, łuszczyca, uczulenia różnego rodzaju oraz inne schorzenia związane z chorobami cywilizacyjnymi.

Dlaczego ja oraz moi podopieczni nadal stosujemy produkty Forever ale bardziej już dla urody? Ponieważ okazało się, że ich stosownie nie dość, że spowodowało u nas wyjście z różnych chorób to dało nam niesamowite „efekty uboczne”!

Bym mogła mówić i mówić… Polecam wam ich produkty z całego serca.

W największym stopniu korzystam z produktów Forever dla zdrowia oraz urody lecz nie odmawiam sobie korzystania z ich suplementów, które uzupełniają moją regenerację po treningu lub zastępują posiłek. Jako pierwsi (a testuje odżywki już 15 lat!) wyprodukowali białkową odżywkę na bazie izolatu soi, po której nie zaobserwowałam absolutnie żadnych problemów jelitowych czy uczuleniowych. Magia? Nie. Profesjonalizm i najwyższej jakości składniki aż do szpiku kości.

Zamówienie zrobisz na tej stronie:

  • W prawym górnym rogu wybierz + (dołącz)
  • Rejestrujesz się przez formumarz
  • Zamawiasz wybrane produkty

 

Prawa autorskie do tekstów i materiałów video - zastrzeżone

© PersonalneTreningi.com - 2014-2018